Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

BEYAZ DİŞLER: PARLAK, BEYAZ BİR GÜLÜMSEMEYE YENİDEN NASIL KAVUŞABİLİRSİNİZ?

SİGARA ALIŞKANLIĞI VE YETERSİZ HİJYEN

Sigara içmek zaman içerisinde dişlerin sararmasına veya grileşmesine sebep olur. SİGARA İÇMEK NEDEN DİŞLERİN DOĞAL BEYAZLIĞINI DEĞİŞTİRİR? Tütün dumanında bulunan katran, nikotin ve diğer maddeler: kahverengimsi lekelere, tartar birikiminde artışa sebep olur. → Pratik tavsiye Yemek yedikten sonra birkaç saat dişlerinizi fırçalamamanız hızlı bir şekilde plak oluşumu için yeterlidir. Günde en az iki kere dişlerinizi fırçalayın ve ağız bakımınızı diş ipi ve günlük ağız bakım ürünü kullanımı ile tamamlayın. Bu sayede tüm ağzınız ve dişleriniz, gün içinde gerçekleşecek kaçınılmaz saldırılara karşı (asitli gıdalar, şekerler, bakteri çoğalması) mümkün olduğunca iyi bir şekilde korunur.

By submitting this information, you agree that the data entered on this form will be processed in accordance with the LISTERINE.fr confidentiality charter. Emails sent to and from this site cannot be made secure, and we advise you to take individual precautions when choosing the information which you send to us.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.
In accordance with the law of 6 January 1978 on information technology, files and freedom, amended by the law of 6 August 2004, you have the right to access, correct and delete personal data held under the conditions defined in the confidentiality charter.