Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

FIRÇANIN YARIM BIRAKTIĞINI LISTERINE® TAMAMLAR

Diş fırçalama ve diş ipi kullanımı dişlerimizin hijyeni için çok önemlidir. Ancak dişlerimiz ağzımızın sadece %25'ini kaplamaktadır. Diş fırçası ve diş ipi kalan %75'lik ağız yüzeyi temizlemekte ise bize sınırlı fayda sağlayabilmektedir. LISTERINE® tam da bu noktada kurtarıcı olarak devreye girer. LISTERINE®, ağzın her bölgesine ulaşabilir; fırçanın ve diş ipinin ulaşamadığı alanlarda bile komple ağız hijyeni sağlar. LISTERINE®, esansiyel yağlar içeren bir formüle sahiptir ve bu yağlar: Fırçalamadan sonra arta kalan plağın giderilmesine yardımcı olur. Plak biyofilme -ağzınızın iç yüzeyini kaplayan çok ince bir mikroskobik organizma katmanı- etki eder. Uzun süre ferah bir nefese sahip olmanızı sağlar. Fırçalamanın ötesine geçme Plak miktarındaki azalmayı test etmek için altı ay boyunca gerçekleştirilen bir çalışma, günlük diş fırçalamaya ek olarak ip kullanımının ağızdaki plak miktarını fazladan sadece %9 oranında azalttığını göstermiştir. Günde iki kere fırçalama, ip ve LISTERINE® kullanımı, sadece fırçalama ve ip kullanımı ile karşılaştırıldığında plak miktarını fazladan %52 oranında azaltmıştır. Kısa bilimsel bilgi Plak, diş eti hastalığının temel sebebidir. Plak oluşumu, dişlerinizi fırçaladıktan hemen sonra başlayabilir. LISTERINE® diş fırçasının ulaşamadığı yerlere de ulaşarak ağızda derinlemesine temizlik sağlar.

By submitting this information, you agree that the data entered on this form will be processed in accordance with the LISTERINE.fr confidentiality charter. Emails sent to and from this site cannot be made secure, and we advise you to take individual precautions when choosing the information which you send to us.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.
In accordance with the law of 6 January 1978 on information technology, files and freedom, amended by the law of 6 August 2004, you have the right to access, correct and delete personal data held under the conditions defined in the confidentiality charter.