Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

AĞZIMIZ HER GÜN PEK ÇOK ETKİYE MARUZ KALIR

Yiyecek, içecek, tükenmez kalem, kurşun kalem, kalem kapakları, tırnaklarınız, tel toka, diş fırçası, baş parmağınız, saçınız, kahve karıştırdığınız plastik çubuk, okuma gözlükleriniz… Gün içinde ağzınıza soktuğunuz şeylerin listesi daha da uzayabilir ve bunların her biri birçok bakteri taşıyabilir, meyve gibi sağlıklı gıdalar bile! Ağız boşluğu, yararlı ve zararlı bakterileri dengeli bir şekilde barındırır. Sağlıklı bir ağızda yararlı bakteriler, zararlı bakterileri kontrol altında tutar. Ancak denge bozulduğunda veya dişler iyi bir şekilde temizlenmediğinde zararlı bakteriler baskın gelebilir. Zararlı bakteriler artmaya başladığında ise; Asit saldırıları, Plak, Kötü ağız kokusu, Lekeler, Tartar oluşmaya başlar. Günlük olarak kullanılan LISTERINE® ağız bakım ürünü ağzınızın HER YERİNDE bulunan bakteri plağını azaltır ve önler, komple ağız hijyeni sağlar. Dişler ağız yüzeyinin  sadece %25’ini kaplar. Ya diğer %75? Diş fırçalama tek başına ulaşılması zor yerlere ulaşamıyorsa, ne ulaşabilir?  

By submitting this information, you agree that the data entered on this form will be processed in accordance with the LISTERINE.fr confidentiality charter. Emails sent to and from this site cannot be made secure, and we advise you to take individual precautions when choosing the information which you send to us.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.
In accordance with the law of 6 January 1978 on information technology, files and freedom, amended by the law of 6 August 2004, you have the right to access, correct and delete personal data held under the conditions defined in the confidentiality charter.