Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

ULAŞILMASI ZOR YERLERE ULAŞMAK İÇİN AĞIZ BAKIM ÜRÜNLERİ VE DİŞ İPİ

Ağız sağlığınızı korumak için etkili ve düzenli olarak diş fırçalamak gerekli fakat yeterli değildir. Aslına bakılırsa, tüm besin artıklarını ve diş plağını sadece diş fırçası ile ortadan kaldırmak mümkün değildir. Ağız içi bakteri plakları ulaşılması zor yerlere yerleşebilir. Bu yüzden, daha iyi bir ağız hijyeni için günlük rutininize diş ipini ve ağız bakım ürününü de eklemeniz tavsiye edilir. ULAŞILMASI ZOR YERLERE ULAŞMA Fırçalamanın yanında günlük olarak diş ipinin kullanılması, diş fırçasının ulaşamayacağı yerlere erişim sağlayarak dişler arasındaki plağı ortadan kaldırır. Ayrıca, günlük olarak sıvı ağız bakım ürünü kullanımı sayesinde, diş ipinin dahi ulaşamadığı yerlere ulaşabilirsiniz: Diş eti çizgisinin bazı bölgeleri Üst üste binmiş veya aşırı derecede yakın dişlerin arası Ağzın alt kısmında, azı dişlerinin çevresi GÜNLÜK AĞIZ BAKIM ÜRÜNLER: ÇOKLU ETKİ Günlük ağız bakım ürününün içeriği, bakteri çoğalmasına karşı mücadele ederek daha iyi bir ağız hijyenine katkıda bulunur. Günlük ağız bakım ürünü kullanımı, diş fırçası ile ulaşılamayan yerleri ulaşmak için diş fırçalama işlemini tamamlar. LISTERINE® günlük ağız bakım ürünleri: Diş eti problemlerinin ve çürüklerin sebeplerinden biri olan diş plağının engellenmesine ve azaltılmasına yardımcı olan; Plağı azaltan ve önleyen; Nefesi ferahlatan bileşenler içerir. TEDAVİYE YÖNELİK AĞIZ BAKIM ÜRÜNÜ VE GÜNLÜK AĞIZ BAKIM ÜRÜNÜ  ARASINDAKİ FARK NEDİR? Hem günlük kullanım hem de özel hastalıkların tedavisine yönelik kullanılan ağız bakım ürünleri bulunur. Tedaviye yönelik ağız bakım ürünleri genellikle bir ay gibi kısa süreli kullanımlar için önerilir. Diğer yandan, günlük ağız bakım ürünleri, diş fırçalamaya ek olarak her gün kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. LISTERINE® ürünlerinin ağız içi flora dengesini bozmadığı çeşitli çalışmalarla gösterilmiştir. 

By submitting this information, you agree that the data entered on this form will be processed in accordance with the LISTERINE.fr confidentiality charter. Emails sent to and from this site cannot be made secure, and we advise you to take individual precautions when choosing the information which you send to us.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.
In accordance with the law of 6 January 1978 on information technology, files and freedom, amended by the law of 6 August 2004, you have the right to access, correct and delete personal data held under the conditions defined in the confidentiality charter.