Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

AĞIZ BAKIM RUTİNİ

Derinlemesine ağız temizliği için sadece fırçalamak yetmez. Diş fırçalamayı tamamlamak için ağız bakım ürünü kullanın ve yeni bir rutin belirleyin! Günlük kullanıma yönelik ağız bakım ürünü ağız içindeki plağı yok eder ve engeller. Dil, ağız duvarları, diş eti hattı, dişler arasındaki boşluklar… Diş fırçasının bu bölgelere tam olarak erişmesi mümkün değildir. LISTERINE® ağız bakım ürünü istenmeyen plağı yok ederek ağız içerisinde temizlik sağlar. Günde iki kere kullandığınızda LISTERINE® diş ve diş etlerinin ve ulaşılması zor bölgelerin daha hijyenik olmasını sağlar. Diş eti problemlerinden biri olan diş plağı oluşumunu azaltır ve önler. Ayrıca diş minesini güçlendirir. Ağız bakım ürünlerini doğru kullanma yöntemi nedir? LISTERINE® tüm sorularınızı cevaplandırıyor.  

By submitting this information, you agree that the data entered on this form will be processed in accordance with the LISTERINE.fr confidentiality charter. Emails sent to and from this site cannot be made secure, and we advise you to take individual precautions when choosing the information which you send to us.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.
In accordance with the law of 6 January 1978 on information technology, files and freedom, amended by the law of 6 August 2004, you have the right to access, correct and delete personal data held under the conditions defined in the confidentiality charter.