Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

KÖTÜ AĞIZ KOKUSUNDAN NASIL KURTULABİLİRSİNİZ?

Kötü ağız kokusunun şiddeti kişiden kişiye büyük oranda değişir. Herkes gün içinde kötü ağız kokusu problemi yaşayabilir, ancak sadece bazı insanlarda ciddi seviyede kötü nefes kokusuna sahip olur. Kötü ağız kokusunu engellemenin iyi bir yolu, günlük bakımın bir parçası olarak dişlerinizi fırçaladıktan sonra LISTERINE® FRESHBURST gibi bir ağız bakım ürünü kullanmaktır. Böylece, kötü nefes kokusuna sebep olan bakterilere karşı sürekli koruma sağlanır. Bu kötü kokunun nedeni ve ondan nasıl kurtulabileceğiniz, bu süreçte size kim yardım edebilir gibi diğer tüm soruların cevapları için ise size yardımcı olabiliriz. Açıklamalar.

By submitting this information, you agree that the data entered on this form will be processed in accordance with the LISTERINE.fr confidentiality charter. Emails sent to and from this site cannot be made secure, and we advise you to take individual precautions when choosing the information which you send to us.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.
In accordance with the law of 6 January 1978 on information technology, files and freedom, amended by the law of 6 August 2004, you have the right to access, correct and delete personal data held under the conditions defined in the confidentiality charter.