Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

FAYDALI GÜNLÜK ALIŞKANLIKLAR

LISTERINE® GÜNLÜK KULLANIMA YÖNELİK AĞIZ BAKIM ÜRÜNLERİ: KULLANIM TALİMATLARI

Her gün diş fırçalamaya ek olarak kullanıldığında, LISTERINE® günlük kullanıma yönelik ağız bakım ürünleri, ağız bakımı yapmanıza yardımcı olur.  Ulaşılması zor kısımlarda bile plağı azaltır! En iyi şekilde faydalanmak için kullanım talimatlarını dikkatli bir şekilde uygulayın. LISTERINE® GÜNLÜK KULLANIMA YÖNELİK AĞIZ BAKIM ÜRÜNÜNÜN DOĞRU KULLANIMI → Komple ağız hijyeni için LISTERINE® günlük kullanıma yönelik ağız bakım ürününü sabah ve akşamları günde iki kez dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanın. → Advanced White'ı 10 ml, diğer ürünleri 20 ml kullanmanız yeterlidir. 20 ml, 4 tatlı kaşığına eşittir.  → Ürünü sulandırmayın. Kullanıma hazır olarak satılır. Ağzınızı Advanced White ile 60 saniye, diğer ürünlerle 30 saniye boyunca çalkalayın, daha sonra tükürün. Ürünün tadına alışamamanız durumunda, ürün miktarını veya çalkalama sürenizi kısaltabilirsiniz. Mesela ilk günlerde ağzınızı 10 saniye çalkalayabilir veya daha az miktarda Listerine kullanabilirsiniz. Zamanla ürünü kullanma talimatı doğrultusunda kullanmaya başlayabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede önerilen kullanım talimatı ile kullanmaya başlayınız. LISTERINE® AĞIZ BAKIM ÜRÜNÜ: EŞSİZ BİR FORMÜL Esansiyel yağ özlerinin eşsiz kombinasyonu sayesinde  (timol, mentol, ökaliptol ve metil salisilat), LISTERINE® plağa karşı koruma sağlar ve tazelik hissi verir.  LISTERINE® sağlıklı bir ağzın arkasındaki güçtür!

By submitting this information, you agree that the data entered on this form will be processed in accordance with the LISTERINE.fr confidentiality charter. Emails sent to and from this site cannot be made secure, and we advise you to take individual precautions when choosing the information which you send to us.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.
In accordance with the law of 6 January 1978 on information technology, files and freedom, amended by the law of 6 August 2004, you have the right to access, correct and delete personal data held under the conditions defined in the confidentiality charter.