Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

MARKA MİRASI

LISTERINE® Ürünlerinin Hikayesi   1879 – Cerrahi prosedürlerde etkili bir antiseptik olarak kullanılacak olan LISTERINE® ürünlerinin orijinal formülü, Dr. Lawrence tarafından keşfedildi. 1881—Dr. Lawrence, LISTERINE® formülünün mülkiyetini, Lambert Pharmaceutical Co.’yu kurarak LISTERINE®'i üreten ve pazarlayan Lambert’a devretti. 1895 – Gerçekleştirilen çalışmalarda LISTERINE® ürünlerinin aynı zamanda ağızdaki mikroplara karşı etkili olduğu da kanıtlandıktan sonra LISTERINE® diş hekimlerine tanıtılmaya başlandı. 1914 – LISTERINE® ABD’de, komple ağız bakım hijyeni sağlayan aynı zamanda da reçetesiz olarak satılan bir ürün olmuştur. 1920’ler – LISTERINE® kötü ağız kokusunu tanımlamak üzere 'halitozis' terimini türetti ve bu konu gittikçe önem kazandı. 1997 – Keith Allen’in rol aldığı diş perisi reklamı yayınlanmaya başladı. Allen, LISTERINE® yüzünden artık kendisine ihtiyaç duyulmayan üzgün diş perisi rolünü oynadı. 2008 -  LISTERINE® Türkiye pazarına girdi. 2011 – LISTERINE® ilk TV reklam filmi tüketicilerle buluştu. 2012 – LISTERINE® Cool Mint En iyi Yeni Ürün seçildi. 2013 – LISTERINE® Zero En İyi Yeni Ürün seçildi.

By submitting this information, you agree that the data entered on this form will be processed in accordance with the LISTERINE.fr confidentiality charter. Emails sent to and from this site cannot be made secure, and we advise you to take individual precautions when choosing the information which you send to us.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.
In accordance with the law of 6 January 1978 on information technology, files and freedom, amended by the law of 6 August 2004, you have the right to access, correct and delete personal data held under the conditions defined in the confidentiality charter.